ערכות קריוקי

פרוייקטים


ערכות קריוקי

ערכות קריוקי היא מערכת המתחברת אל מסך ומנגנת שירים ללא קול הזמרים. המערכת מציגה כתוביות של מילות השיר המתנגן ובאמצעות המיקרופון המחובר אליה כל אדם יכול להגשים את חלומו להיות זמר!

בשנים האחרונות התחזקה מאד סצנת הקריוקי בישראל, אנו מספיק עבורכם ערכות קריוקי מהאיכות הטובה ביותר.

בחברת סייבר מינד מספקים ציוד הגברה למערכות קריוקי החל ממערכות ביתיות ועד למערכות מקצועיות לעסקים.

קריוקי הוא כיף גדול, אבל לא כל אחד הוא אמיץ מספיק כדי לשיר בציבור, וגם אם יש לך בר קריוקי ראוי בקרבת מקום, החוויה עלולה להיות יקרה.

למרבה המזל, אתה יכול להתמכר לערכת קריוקי שלא עולה הרבה כסף, ועושה הרבה שמח במיוחד בערבים ביתיים כשבאים משפחה וחברים.  זה כולל את כל כבלים הדרושים, ויש שקע למיקרופון שני, כפתורים מאפשרים לך לשלוט על עוצמת קול של המוזיקה שלך, את עוצמת הקול של כל מיקרופון ואת כמות ההד, צריך בדרך כלל לכוון לפני כדי לקבל איזון סביר.

ערכות קריוקי, במקום אחסון מוסיקה במחשב שלך, לך להזרים את השירים מאתר קול המזל, אז אתה צריך חיבור לאינטרנט במהירות סבירה. לאחר שיצרת את חשבון, תוכל להשתמש בממשק של אתר האינטרנט כדי לחפש שירים לפי מילות מפתח, לארגן אותם לתוך רשימות השמעה והשמעת מוסיקת שליטה. ערכות קריוקי רבות בעלות ממשק מסוגנן ומינימאלי שיכול להיות מעט מבלבל בהתחלה, אבל קל להתרגל לזה. דרך מפתח של גילוי מוסיקה חדשה היא לשתף רשימות השמעה עם משתמשים אחרים של ערכות קריוקי.

אם אתה הבעלים פלייסטיישן 3 או Xbox 360, יכול להיות שעדיף לקנות משחק קריוקי כגון מתחבר או שפתיים, בהתאמה. לשניהם יש מבחר הרבה יותר מצומצם של שירים, ואתה צריך לקנות מסלולים נוספים בנפרד, אך הם נרשמו על ידי האמנים המקוריים, ושיעור משחקי ביצועים שלך ולספק משחקים מרובי משתתפים תחרותיים. הרבה פחות טוב ממה שמציעה לך ערכות קריוקי. קונסולת משחקים יכולה להיות גם עדיפה, אם אין לך מחשב נייד, או מחשב מדיה סנטר בסלון שלך. ובכל זאת, הערכה מספקת חוויה הרבה יותר אותנטית של קריוקי, עם מספר השירים ומסלולים הכלולים בתוך ערכות קריוקי.

 

קרא עוד: מוצרים ל-DJ
קרא עוד: רמקולים רצפתיים

ערכת קריוקי זוגית
מחיר: 499 ₪
חיסכון שלך: 150 ₪
מחיר שלנו: 349 ₪
סט מקרופונים אלחוטיים LEXUS
מחיר: 700 ₪
חיסכון שלך: 151 ₪
מחיר שלנו: 549 ₪