מקרנים

פרוייקטים


מקרנים

מקרנים, מקרן HD  - סייבר מיינד  מציגים מגוון אפשרויות מקרנים איכותיים להרצאות הקרנות פרטיות או ציבוריות להזמנת מקרנים עבור כל מטרה התקשרו עוד היום והזמינו מקרנים של סייבר מיינד.

עכשיו בסייבר מיינד מקרן HD, מותאם במיוחד לקולנוע ביתי ומצגות מקצועיות, אנחנו מספקים שירותי התקנה מקצועיים של מקרנים ומסכי הקרנה על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומקצועיים בעלי ניסיון רב בהתקנות מולטימדיה.

אנחנו מתגאים ביכולתנו להציע פתרונות לכל צרכי המולטימדיה למגזר הפרטי והעיסקי, אנו מתמחים בהתאמת ציוד הגברה מקצועי לכל מטרה.

הרבה מקרנים מאפשרים כניסה של אוויר דרך פתחי איוורור וקירור שיש להם בצדדים. זאת פונקצייה שטוב שתהייה קיימת מאחר ומקרן מתחמם, זה יעזור להאריך את חיי המוצר. ברוב המוצרים ,על גבו של המכשיר יש כניסה למחבר  24 הפינים האוניברסלי, מיני HDMI, אודיו החוצה, A / V ב, חלק מהמקרנים יש גם זיכרון, microUSB. בצד ימין הוא חריץ לכרטיס microSD, חלק מהמוצרים מגיעים גם עם תיק מרופד בקלילות.

ממשק

לכל המקרנים יש שלט, אך יש מקשי תפריט בחלק העליון של המקרן, בלחיצת כפתור ניווט ארבעה דרך כרית עם שני כפתורים נוספים לתפריט ומקור קלט. הכפתורים כל שחור יהיו בלתי אפשריים לשימוש הם לא היו כחולים עם תאורה אחורית. הבחירות על המסך קלות להבנה- התפריט הראשי מאפשר לך לבחור בין זיכרון RAM (הגדרות), microSD, USB, וחיפוש - אבל זה פשטני בהשוואה לזה בסמסונג SP-H03. 

הצגה

בעוד מקרני פיקו לא הולכים להתחרות מקרנים בגודל מלא במונחים של בהירות, מצאנו את 50 לומן בדירוג של PK-301 כדי להיות מספיק שפע בחדר חשוך. הבהירות גם ניתן להפעיל עד 20 לומן במצב רגיל. מקרנים למרות שהרזולוציה הטבעית שלו היא 854 x 480 פיקסלים, PK301 הוא מסוגל להקרין תמונות של עד 1080i. הוא תומך MPEG-4 וידאו בפורמטים 3GP, AVI, MOV, ו, ותמונות BMP ו-JPEG.

בדקנו מקרנים, מצאנו את טבעת ההתמקדות להיות מאוד מדויק. היה לו את הסכום של קשיחות הנכונה, כך שאנחנו לא צריכים להכריח אותו למקומו, ולא התחשק לי שזה יהיה להיסחף מחוץ לפוקוס. עם זאת, ברצוננו הייתה תכונה אנטי keystoning כך PK301 לא היה צריך להיות באותה הרמה כמו תמונתו מוקרנת.

מקרנים במרחק 3 מטר ממסך, למקרן תמונה אלכסונית 23 אינץ', מעט פחות מ -28 סנטימטרים שראינו עם סמסונג SP-H03. ובכל זאת, תמונות היו בהירים וחד: סרטון 720p מהמגלים שיחק דרך VGA מהמחשב הנייד שלנו היה נפלא מלאי חיים וחלק. כמו בכל מקרן פיקו, תוכל בהחלט רוצים לעמעם את האורות. ובכל זאת, מצאנו PK301 להיות בהיר יותר SP-H03 כאשר הוא מוקרן תמונות כנגד קיר המואר באור השמש, אנחנו יכולים למשוך אותו על רגל או שתיים אחורה. עם זאת, כשנגנו גרסת 1080i של השתולים מכרטיס מיקרו SD במקרן, ההשמעה הייתה קטועה.

כמו כן בניגוד לסמסונג SP-H03 ו3M Mpro150, PK301 לא יכול להציג באופן מקורי מצגות PowerPoint, אתה חייב קודם לחבר את המקרן או את המקרנים לntoebook דרך USB ולהתקין את תוכנת 3 ArcSoft Media Converter זה על המקרן עצמו. על מנת לצפות בPowerPoint, עליך לגרור ולשחרר את קבצים לתוך Media Converter 3 האפליקציה, אז שיעביר את המצגת למקרן. כמו כן שימו לב כי תוכנה זו ממירה את המצגת לתמונות סטטיות, אז אתה מאבד את כל האנימציה והצלילים. חשוב לעבוד עם תוכנה תואמת כמה שיותר כדי למצות את תכונותיו של המקרן.

חיי סוללה ואחריות

בעוד חברות המוכרות מקרנים יוצאות בהצהרות על חיי הסוללה, חיי הסוללה המוצהרת של PK301 של 1 שעה (במצב לום 20) היה קרוב מאוד למדויקים, הסוללה מתה לאחר 56 דקות של משחק בסרט ללא הרף. רוב המקרנים הטובים והאיכותיים מחזיקים בסביבות השעה. עם זאת, הסוללה של סמסונג SP-H03 נמשכת 40 דקות יותר. Optoma מוכר סוללה מורחבת שהיא טוענת מציעה יותר מ 5 שעות של זמן עבודה. חשוב כשקונים מקרן לבדוק את חיי הסוללה במידה והמקרן לא הולך להיות מחובר לחשמל באופן קבוע.

קרא עוד: מתקני תלייה
קרא עוד: סטרימרים

מטול שקפים 150 וואט
מחיר: 3,800 ₪
חיסכון שלך: 850 ₪
מחיר שלנו: 2,950 ₪
מקרן HD
מחיר: 3,950 ₪
חיסכון שלך: 951 ₪
מחיר שלנו: 2,999 ₪
NEC M230X
מחיר: 4,490 ₪
חיסכון שלך: 1,491 ₪
מחיר שלנו: 2,999 ₪
 NEC M260X
מחיר: 5,300 ₪
חיסכון שלך: 1,301 ₪
מחיר שלנו: 3,999 ₪
NEC M300X
מחיר: 6,300 ₪
חיסכון שלך: 1,301 ₪
מחיר שלנו: 4,999 ₪